(056) 790-95-26

Україна, 49000, м Дніпро, вул. В. Липинського, 18, поверх 4

Студентам
і випускникам:

ти готовий до вирішення глобальних завдань?

Старт кар’єри в «UPSGroup» – це запорука твого майбутнього успіху і становлення як професіонала дорожньо-будівельної галузі.

Студентам

Стажування в «UPSGroup» відкриває можливості для розвитку професійних якостей. Студенти працюють і вирішують практичні завдання разом c досвідченими професіоналами на реальних об’єктах. Робота на будівельних об’єктах Дніпропетровської області і України – це можливість отримати практичний досвід і дати старт своїй кар’єрі. Ми чекаємо тебе – розкажи про себе максимально докладно, даси своє резюме.

Випускникам

З перших днів роботи ти поринеш в рішення цікавих завдань, візьмеш участь в найбільших проектах і зможеш запропонувати нові підходи та ефективні рішення, застосовуючи на практиці знання, отримані за час навчання. Приходячи на роботу до нас як молодий спеціаліст, ти можеш бути впевнений, що отримаєш рівні зі своїми старшими колегами можливості для розвитку і реалізації в професії і особистісно. Заяви про себе -Розкажи про себе максимально докладно, даси своє резюме і твоя кар’єра почнеться.