(056) 790-95-26

Україна, 49000, м Дніпро, вул. В. Липинського, 18, поверх 4

Масштабний план за короткий термін
02/05/2018
upsgroup

Погода встановила постійну і позитивну температуру, а значить прийшов час вирішувати питання на дорогах нашої області. І вирішувати проблеми з дорожнім покриттям не ямковим ремонтом, а капітальним. На даному етапі група компаній УПС охопила 8 районів і три стратегічних для області міста. Одне із завдань групи компаній – це створити за короткий термін якісне дорожнє сполучення і конкретно глобалізувати населені пункти в районах, підвищуючи рівень і комфорт життя людей, які населяють периферію. Адже, частина з них роками перебували в «кріокамері» або просто були відрізані від інфраструктурних благ: соціальне обслуговування, медичне обслуговування, освіта.

Робота буде здійснюватися в наступних напрямках:
– У Нікопольському районі перші три проблемні об’єкта підлягають капітальному ремонту
– Дорожнє полотно Дніпровського району також підлягає «реставрації». Тут капремонт буде виконаний на семи об’єктах.
– У Синельниківському районі за планом в рази більше. Роботи ведуться відразу на 11 об’єктах.
– І найбільший обсяг роботи буде виконано в Павлоградському, а саме 16 доріг підлягають капітальному ремонту.
– Жителів Петропавлівського, Покровського, Межівського та Васильківського району також чекає ремонт. 7 об’єктів гостро потребують будівельних бригадах.

Відносно великих міст в цих районах, то бригади групи компаній УПС будуть задіяні на роботах в таких містах, як: Нікополь – 3 капітальні ремонти, Марганець – 2 капремонту, Покров -4, Синельникове – 5.

Відзначимо, що процес будівництва буде супроводжуватися контролем технології укладання з щотижневим звітом про виконану роботу.