(056) 790-95-26

Україна, 49000, м Дніпро, вул. В. Липинського, 18, поверх 4

Вулиці Покрова будуть з покриттям європейської якості
23/07/2018
Дорожно-строительная компания УПС

Дорожньо-будівельна компанія УПС в Покрові ремонтує одну з найдовших вулиць – Григорія Тикви. Роботи ведуться за обласні кошти. Цього року нове якісне покриття покладуть на чотирьох вулицях міста.

У Покрові оновлюємо вулицю, яка носить ім’я гірничого майстра Григорія Тикви. Фахівці групи компаній «УПС» вже пройшли вирівнюючий шар, зараз укладають верхній. Для армування фінального шару використовується спеціальна сітка, яка мінімізує появу тріщин на покритті.

Уздовж дороги встановили майже 5 км бордюрів.

«До недавнього часу на вулиці латали тільки ями – сьогодні вона дочекалася кардинального оновлення завдяки ДнiпроОДА, – розповів заступник мера Покрова Олександр Чистяков. – Сподіваємося на європейську якість дороги, яка буде комфортною для автомобілістів. Для пішоходів облаштують зручні тротуари ».

Через вулицю Тикви пролягає основний маршрут автомобілів, які прямують у місто і виїжджають з нього. На ній розташовані промислові підприємства, автовокзал і відділення поліції.

«Дорога була розбитою: на кожному кроці то яма, то канава. Добре, що, нарешті, взялися за її ремонт, ще й розширили. Комфортно буде і водіям, і пішоходам », – переконана місцева жителька Вероніка Зедгінідзе.

Ремонт вулиці плануються завершити до кінця літа. Всього буде укладено 23 тисячі квадратних метрів асфальту, нанесено розмітку та встановлено дорожні знаки.

Крім вулиці Тикви, в Покрові компанія УПС ремонтує вулицю Горького.

Дорожно-строительная компания УПС

Дорожно-строительная компания УПС

Дорожно-строительная компания УПС

Дорожно-строительная компания УПС

За матеріалами інформаційно-аналітичного порталу «Новий формат»