(056) 790-95-26

Україна, 49000, м Дніпро, вул. В. Липинського, 18, поверх 4

УПС освоює виготовлення пластикових доріг
18/04/2018
УПС

Для дорожньо-будівельної компанії УПС, яка входить в групу компаній UPSGroup, компанії УПС важливо завжди йти в ногу з часом і впроваджувати в свою роботу сучасні технології. Вже сьогодні наша команда активно освоює виготовлення та будівництво пластикових доріг. технологія передбачає можливість створення з переробленого пластику спеціальних модулів, які здатні витримувати таку ж навантаження, як і асфальт, але мають велике кількість переваг.

Очікується, що дороги з пластика будуть служити в 2-3 рази довше звичайних асфальтованих доріг, а їх виготовлення буде здійснюватися на 70% швидше. Пластикові модулі мають малу вагу, завдяки чому їх легко транспортувати, збирати і підтримувати в належному стані. Така дорога здатна витримувати температури від -40 до +80 градусів за Цельсієм, стійкі до пошкоджень і корозії. Також, будучи порожніми всередині, модулі залишають місце для різних комунікацій, зокрема, кабелів, пластикових труб і дренажу для стічних вод.

Створення нових доріг також буде сприятливо позначатися на навколишньому середовищу. Модульні плити виготовляються з переробленого пластикового сміття. більш того, після закінчення терміну служби модулів, вони можуть бути перероблені знову. Концепт пластикових доріг був розроблений компанією KWS в 2015 році. Укладений між компаніями KWS, Wavin і Total контракт передбачає масштабне впровадження технології в Нідерландах. А вже в травнем 2017 року шотландською компанією MacRebur була побудована перша пластикова дорога на північному заході Англії.