(056) 790-95-26

Україна, 49000, м Дніпро, вул. В. Липинського, 18, поверх 4

Компанія УПС взяла участь в міжнародному тендері на будівництво дворівневої розв’язки на автомобільних дорогах М-05 і М-06.
19/04/2018

Тендер проводився в рамках реалізації проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Київ». Проект фінансується за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Сім компаній з шести країн допущені до тендеру. Серед них і дорожньо-будівельна компанія УПС, що входить до складу групи компаній «UPSGroup», спільно з польськими партнерами. Відзначимо, що компанія «УПС» єдина серед дорожньо-будівельних компаній України була допущена до участі. Про це свідчать пропозиції підрядників в рамках тендеру на будівництво розв’язок на автомобільних дорогах державного значення М-05 і М-06, розкриті «Укравтодором» 12 квітня.

Подробиці тендеру:
Лот 1 – будівництво дворівневих транспортних розв’язок на трасі М-05 поворот до смт. Чабани і поворот в Боярку і М-06 – добудова розв’язки біля с. Стоянка.
Лот 2 – будівництво дворівневих транспортних розв’язок на автомобільній дорозі М-06 – поворот на с. Чайки і поворот в с. Білогородка.

Відповідно до вимог міжнародних фінансових організацій, Державне агентство автомобільних доріг України провело відкритий міжнародний тендер для всіх зацікавлених компаній, які відповідають критеріям ЄБРР і ЄІБ. Результати тендеру будуть оприлюднені після проведення оцінки і погодження із західними банками.